תגיות

, , , , , , , , ,

אתה רוצה את אימא? אימא לא כאן, כבר הסברתי לך. חוץ מזה, מה, אבא לא מספיק טוב?

הילד במקלחת

אחרי הבכי, בסוף הוא התקלח

חבוב, עזוב את השלט. לא! עכשיו אין טלוויזיה. עכשיו הולכים לישון. עוגייה? כבר אכלת עוגייה היום. מי בכלל לימד ילד בן שנה ושמונה חודשים להגיד עוגייה? אין מילים יותר מהותיות להתפתחות הילד?

די. אל תבכה. די חבר, אין מה לבכות. בוא לאבא. אתה לא רוצה את אבא? אתה רוצה את אימא? אימא לא כאן. היא תבוא יותר מאוחר. די, אל תבכה. אימא לא כאן, כבר הסברתי לך. חוץ מזה, מה, אבא לא מספיק טוב? כשאימא כאן ואני לא – אתה בוכה ומבקש את אבא?

לא נשמה. כבר הסברתי לך. אכלת היום עוגייה וראינו עכשיו פעמיים את "הופ ילדות ישראלית" בטלוויזיה. אם אבא ישמע עוד פעם את "רוח רוח" הוא יחטוף התקף אפילפסיה.

עכשיו הולכים למקלחת ולישון. די אופקי, די. אתה באמת סתם בוכה. אל תהיה נקניק. תהיה קצת גבר. בחייאת, אתה כבר כמעט בן שנתיים. יאכלו אותך ככה בגן אם תבכה כל הזמן. אויש. נפלת? בוא אליי. השולחן נתן לך מכה? בוא נדבר עם השולחן. שולחן, למה נתת לאופק מכה? זה לא יפה. הנה, הוא מבקש סליחה. די. הנה הוא לא התכוון. תעשה לו טובה.

בוא אני אתן לך נשיקה מתוק שלי. בוא. אתה רוצה מים? אימא לא כאן. אתה לא רוצה מים? כבר אמרתי לך. היא תבוא יותר מאוחר ותכסה אותך. לא, עכשיו לא משחקים בטרקטור. אוהו. עוד פעם אתה בוכה? מה יש לך היום? בוא, אתה כבר עייף. אז בוא נתקלח עם הטרקטור. אופקי, תפסיק לבכות. אתה רוצה מוצץ? הנה קח. למה אתה זורק אותו? אתה לא רוצה מוצץ?

אז מה אתה רוצה? לא, לא עוגייה. אכלת היום יותר מדי שטויות. לראות את האריה במחשב שואג? לא, נשמה של אבא. ראינו לפחות 20 אריות שואגים. די, לישון. יהיו לך סיוטים על אריות. את אימא אתה רוצה? תגיד, אתה יודע שגם אני הייתי בחדר הלידה כשיצאת? נו. אז מה אתה קורא לאימא? יאללה, מספיק! הולכים להתקלח. שיגעת אותי היום. די אופקי, בבקשה די. זה לא נעים שאתה ככה בכיין.

בוא, בוא נראה קצת "הופ ילדות ישראלית". כן. איזה כיף. "רוח רוח". איך אתה רוקד יפה. הנה. קח עוגייה נשמה שלי. רק אל תבכה. די? נרגעת? יופי. מקסימום שאימא שלך תקלח אותך בבוקר. תאמין לי, היא רכה איתך מדי. בגלל זה אתה מעדיף אותה.

<

p style="text-align:center;">אהבתם את הפוסט? יש עוד הרבה כאלה:

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.