תגיות

, , , , , , , , , , , , , , , ,

שבת שלמה עם הדרדס התבטאה בדיונים מרתוניים על מה הוא מסכים לעשות ומה הוא מסרב. בסוף הוא נתן ל נשי

עכשיו הוא רוצה לשחק בלגו

עכשיו הוא רוצה לשחק בלגו

ביום שבת בבוקר תורי לקום אל הדרדס. הוא עומד במיטה בחדר וקורא לאימא שלו, אבל אימא שלו ישנה, אז הוא צריך להסתפק בי.

הוא רוצה בקבוק. אני מציע להחליף לו חיתול קודם. הוא לא רוצה. אני הולך להכין לו בקבוק. אני מוציא אותו מהמיטה והוא אוכל בקבוק. אחר כך הוא רוצה לצייר. אני מציע להחליף לו חיתול קודם. הוא רוצה לצייר. אני משכנע אותו שכדאי להחליף חיתול. הוא מסכים להחליף חיתול.

הוא רוצה מוצץ לפני שמחליפים חיתול. אני נותן לו מוצץ. הוא רוצה את האוטו הכחול שלו. אני מביא לו את האוטו הכחול. הוא מסכים שאחליף לו חיתול. אני מחליף לו חיתול. הוא רוצה לצייר. אנחנו מציירים. הוא רוצה מים. אני מביא לו מים. הוא רוצה לראות טלוויזיה. אני שם לו "הופ קטנטנים". הוא רוצה לאכול. אני מכין לו חביתה, חותך עגבנייה ומלפפון, מוציא לחם ומורח טחינה. הוא לא רוצה לחם. הוא רוצה חביתה. הוא לא רוצה עגבנייה. הוא רוצה מלפפון. הוא רוצה שאעשה לו פרצוף מצחיק. הוא רוצה לשחק במחבואים. הוא רוצה לשחק במכוניות שלו. הוא רוצה לשחק בכדור.

אנחנו משחקים בכדור. הוא רוצה תפוח. אני חותך לו תפוח. הוא אוכל. הוא רוצה עוגייה. אני אומר לו שאין עכשיו עוגייה. הוא רוצה עוגייה. אני מביא לו עוגייה. הוא רוצה שאימא שלו תתעורר. אני לוקח אותו לטיול עם הכלבה. אנחנו חוזרים. הוא כבר עייף. הוא צריך ללכת לישון. הוא לא רוצה לישון. אני משכנע אותו להיכנס למיטה. הוא נרדם.

הוא מתעורר. הוא רוצה לאכול. אני מחמם לו עוף ואורז. הוא רוצה מים. הוא רוצה עגבנייה. הוא רוצה לשחק בכדור. אני משכנע אותו לשבת לאכול קודם. הוא מסכים לשבת לאכול. הוא רוצה לצאת מכיסא האוכל שלו. הוא רוצה לצייר. הוא רוצה לדבר עם סבתא שלו בטלפון. אני מתקשר לסבתא שלו. הוא כבר לא רוצה לדבר איתה. הוא רוצה להרכיב את הפאזל שלו. הוא רוצה לשחק בלגו. הוא רוצה לשמוע "אדון שוקו". לא, הוא רוצה לשמוע "גלידה טובה". לא, הוא רוצה לשמוע "האוטו שלנו". הוא רוצה לשמוע עוד פעם את "האוטו שלנו". הוא רוצה תירס. אני מחמם לו תירס.

אנחנו יוצאים לפארק. הוא רוצה נדנדה. הוא רוצה מגלשה. הוא רוצה לשחק בחול. הוא רוצה נדנדה. הוא רוצה לשבת על הספסל. הוא רוצה מגלשה. הוא רוצה שארים אותו. הוא רוצה שאוריד אותו. הוא רוצה מים. הוא רוצה עוגייה. הוא רוצה במבה. הוא רוצה לשחק בחול.

הוא צריך ללכת הביתה להתקלח. הוא לא רוצה ללכת הביתה. אני מסביר לו שהגיע הזמן לחזור. הוא מסכים. אנחנו חוזרים הביתה. הוא לא רוצה להתקלח. בסוף הוא מסכים להתקלח. הוא רוצה את הטרקטור במקלחת. הוא רוצה את הדלי. הוא רוצה שאשפוך עליו מים. הוא לא רוצה שאשפוך עליו מים. הוא רוצה את הכדור. הוא רוצה שאזרוק את הכדור. הוא רוצה להשפריץ מים. הוא רוצה את הדלי.

הוא צריך לצאת מהמקלחת. הוא לא רוצה לצאת מהמקלחת. אני מסביר לו שכדאי לו ללכת להתלבש. הוא רוצה את החולצה עם הקוף. הוא לא רוצה את המכנסיים הכתומים. הוא רוצה את המכנסיים עם האופניים. הוא רוצה מוצץ. הוא רוצה בקבוק. הוא רוצה סיפור. הוא לא רוצה לשמוע את "מעשה בחמישה בלונים". הוא רוצה שאקריא לו את "תירס חם". הוא רוצה עוד סיפור. הוא רוצה לשחק בכדור. הוא צריך ללכת לישון. הוא לא רוצה ללכת לישון. אני משכנע אותו להיכנס למיטה.

<

p dir="RTL" style="text-align:justify;">אני מבקש ממנו שייתן לי חיבוק. הוא נותן לי חיבוק. הוא רוצה לתת לי נשיקה. הוא נותן לי נשיקה.
בקיצור, הילד שלי מת עליי ואני אחלה אבא.

<

p style="text-align:center;">אהבתם את הפוסט? יש עוד הרבה כאלה:

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.