תגיות

, , , , , ,

בלגן בבית

אם הוא חולה – איך יש לו כוח לעשות בלגן על הבוקר?

1. "מאמי, איפה המפתחות של האוטו?". בוקר הוא זמן לחוץ. את השלווה שהגיעה עם הקפה והעיתון בתקופת טרום-ההורות מחליף כעת שדה קרב מבולגן, שכולל ילדים בכיינים עם דרישות, אימהות זועפות עם רשימת מטלות ואבא אחד שלא מוצא את הידיים ואת הרגליים שלו. במציאות הזו, כשכבר ברור שאתה מאחר והיום יתחיל בטונים צורמים, לך תאתר את המפתחות של הרכב כדי שתוכל להימלט מהבית.

2. "שיט מאמי, תכננת להתקלח? גמרתי את המים החמים". זוכר שאתמול החלטת שלמרות ששיחקת כדורסל, עדיף להיכנס למיטה מסריח ולהחליף מחר מצעים? אז עכשיו זה או מקלחת קרה או שתגלה מי באמת אוהב אותך בעבודה.

3. "מאמי, הוא עשה קקי ואני חייבת לצאת. קום ותחליף לו". מכיוון שלא תיקח את הילד לגן עם חיתול עמוס, תיאלץ להיפרד מהמיטה ולהתמודד, עוד לפני שצחצחת שיניים, עם חבילה ריחנית במיוחד.

>>רוצים עוד עשרה משפטים?
>>>10 משפטים שתצטערו שאמרתם
>>>10 משפטים שגם אתם כנראה תגידו
>>>10 משפטים שרק רווקים יכולים להגיד
>>>10 משפטים שדורשים ועדת חקירה

4. "מאמי, יש לילד חום. הוא נשאר איתך בבית".
תכננת יום חופש שאתה יכול להתעורר בו מאוחר? אז תכננת. במקום החופשה המפנקת שחלמת עליה תבלה את השעות הקרובות בתור אחות רחמנייה. השאלה היא: אם הוא כל כך חולה איך הוא מטפס על כל הספות והמיטות, שופך חלב בסלון ומכריח אותך לשחק איתו מחבואים ברחבי הבית?

5. "לא אבא, אני רוצה את החולצה של ספיידרמן". העדפות אופנתיות בקרב ילדים בני שנתיים ומעלה הן אחד הדברים הכי מעיקים בהורות. העדפות אופנתיות בבוקר, במיוחד כשהחולצה של ספיידרמן בכביסה, הן מתכון לאסון.

6. "אבא, אני רוצה לאכול את הדייסה לבד". בדרך כלל אני בעד הענקת חופש לילד. אבל כשם שהמילה "לבד" מעידה על עצמאות מפותחת, היא אוצרת בתוכה גם מילים כמו "מלוכלך", "מבולגן" ו"מאחרים".

7. "מאמי, תוריד איתך את הזבל". התיק של הילד על הגב שלך, הוא אוחז בידך, הבקבוק מים שלו ביד השנייה שלך והאופניים שלו תלויים לך על הצוואר. עכשיו תמצא אצבע לתלות עליה את השקית עם הזבל.

8. "לא אבא, תרים אותי על הידיים". התיק של הילד על הגב שלך, בקבוק המים שלו ביד שלך, האופניים שלו תלויים לך על הצוואר ואתה אוחז שקית זבל עם הזרת. עכשיו תמצא דרך להרים אותו על הידיים.

9. "אבא, יש לי קקי". בדיוק כשהצלחת לדחוס את הילד לאוטו עם המעיל, והמגפיים, והכובע צמר המטופש שדודה שלו קנתה לו, והוא סוף סוף חגור, ואפשר לצאת לדרך, הוא נזכר שהוא צריך לשירותים.

10. "אוי אבא, התלכלכתי בבוץ". זהו, הצלחת. אתה בחוץ. התקלחת במים קפואים, החלפת חיתול, מצאת את החולצה של ספיידרמן, ניקית את כתמי הדייסה, ירדת לאוטו וזרקת את הזבל. אבל בדרך הסטת לרגע את המבט מהילד שלך שמיהר לשלוליות. עכשיו תעשה את הכל מהתחלה, והפעם בעשר דקות פחות. זוז.

*פורסם לראשונה במגזין הורים וילדים.

אהבתם את הפוסט? יש עוד הרבה כאלה:

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.