תגיות

, , , , , , , , ,

כלבה בחתונה

כל מה שאתם עושים – עשו כבר לפניכם. הכלבה שלנו בחתונה

1. אתם לא מיוחדים ומקוריים כמו שאתם חושבים שאתם. כל מה שאתה עושים, כולל צניחה חופשית מכדור פורח או חתונה בסגנון הודי עם לבוש מסורתי וצ'אפטי – כבר עשו לפניכם.

2. חתונה זה הטירונות, הילדים הם השירות האמיתי. זה משהו שראוי לזכור. כי אנשים שמתחתנים משוכנעים שהם כבשו את האברסט. והם לא. והם לא מבינים שיט על החיים ועל זוגיות ועל קושי עד שהם לא קמים לחתל תינוק צורח בארבע בבוקר. כן, זו מהות החיים. הבורקס בחתונה הוא רק הצידה לדרך.

 3. החבר הכי טוב שלכם הוא לא זה שמביא כוס מים כשאתם כבר כמעט מיובשים, אלא זה ששותה אתכם עוד צ׳ייסר של עראק, כשכולם כבר מקיאים על הדשא.

4. אל תפתחו דף פייסבוק משותף. יגיע הרגע הזה שבו אחד מכם יגיד לשני – מאמי, ממילא יש לנו את אותם חברים, ואת אותם תחביבים, וויתרנו על החיים. אז עכשיו, אחרי שהתחתנו, הגיע הזמן לאחד את דפי הפייסבוק שלנו. השיא יהיה כשדודה חדווה תכתוב לכם על הקיר "יפייייייייייייייייייייייייים" ותתייג גם את דוד מאיר. ומשם הכול יכול רק להידרדר.

5. הנה מחשבה מפחידה: הבחור המיוזע שחלץ נעליים ורוקד כמו חולה אפילפסיה הוא האיש שהסכמת להתחתן איתו. תחשבי על זה מחר בבוקר כשתתעוררו לעתיד המשותף שכל כך התרגשת לקראתו אתמול.

6. אף אחד לא יזכור מה הגישו לאכול אצלכם. אף אחד לא יזכור אם היו בלונים או נרות על השולחן. אף אחד לא יזכור שהבאתם מעצבת חופה כדי שתשזור עשרה פרחים ותזרוק עליה בד לבן עבור 2,500 שקלים. אף אחד לא יזכור שחילקתם לכל אורח סט מגבות מטבח עם הדפס שלכם עליהן. אבל אף אחד לא ישכח שהיה רק אלכוהול ישראלי. תעשו את השיקול.

הילד שצועק בחופה

מי חשב להביא אותו? הילד שצועק בחופה

7. אוי, איזה יפה הכלה. אין לי נתונים סטטיסטיים אבל כנראה שמאז שאנשים התחילו להתחתן לא תועד מקרה שבו מישהו אמר "איזה יפה החתן". כי מהחתן לאף אחד לא באמת אכפת. ולכן, חבל על ההשקעה – תגיעו עם נעלי ספורט, ג'ינס נוח וחולצה שסופגת זיעה. חוץ מאימא שלכם, איש לא ישים לב.

>>>רוצים עוד 10 משפטים?
>>>10 משפטים שרק רווקים יכולים להגיד
>>>10 משפטים שכדאי לדעת על מילואים
>>>10 משפטים שגם אתם בסוף תגידו
>>>10 משפטים שתצטערו שאמרתם

8. לזוג שמתמזמז על הרחבה יש סיבה טובה להיות מאושרים. בזכותכם הם החליטו שבמקום לבזבז עשרות אלפי שקלים על חתונה עם 500 מוזמנים, הם לוקחים את הכסף וטסים לחודשיים בקאריביים.

9. הנה תחזית: שלוש החברות הרווקות של הכלה, שצורחות בהתרגשות בלי הפסקה ורוקדות בטירוף, יסיימו את הלילה מתייפחות לתוך קופסת גלידה ומתקשרות לאקס שלא רצה להתחתן איתן.

10. נכון הזוג הזה שהביא גם את התינוק שלו כדי שלא יפספס את החוויה המרגשת הזו? אז איזה כיף היה כשהוא התחיל לבכות ולצווח באמצע החופה.

*פורסם לראשונה במגזין הורים וילדים

***

אהבתם את הפוסט? יש עוד הרבה כאלה:

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.