תגיות

, , , , , , , ,

משפטים על ילדים וניקיון

"אל תעבור, רטוב כאן".

1. מתחת לספה שלנו, רשימה חלקית: קליפה של קלמנטינה, שלט של טלוויזיה, 5 מכוניות, 3 מטבעות של שקל, כרטיס אשראי שנעלם לפני חודש, זוג תחתונים של הילד, 2 ענבים, הספר "תירס חם", שני עפרונות, עט, מצית, כוס פלסטיק, 4 ג'וקים שמתו בינתיים ומשפחה של מסתננים מסודן שמסתתרת שם כבר שנתיים.

2. חצי שעה – זה הזמן שאפשר לבקר אצלנו בבית מרגע שסיימנו לנקות ועד שהבית נראה שוב כמו אזור קרב. טוב, האמת היא שאני מגזים. אם הילד ישן, אפשר לבוא אפילו לשעה.

3. עברו כמעט שלוש שנים מאז שהפכתי לאבא ועד שהבנתי: מאז שאנחנו הורים אנחנו לא באמת מנקים את הבית, אנחנו פשוט מוציאים את הלכלוך הישן כדי לפנות מקום ללכלוך החדש.

>>>רוצים עוד עשרה משפטים?
>>>10 משפטים שצריך לדעת על ילדים וכלבים
>>>10 משפטים שגם אתם כנראה תגידו
>>>10 משפטים שרק רווקים יכולים להגיד
>>>10 משפטים שצריך לדעת על מילואים 

4. "אל תעבור, רטוב כאן" הוא אחד המשפטים הכי ותיקים בהיסטוריה של המשפחות. מרגע שבני אדם החלו לרצף את בתיהם, הם נאלצו להתריע בפני הילדים שישנם אזורים שאסור לחצות, כי אבא או אימא בדיוק עושים ספונג'ה. אגב, בחיים לא פגשתי ילד שמתייחס ברצינות לאזהרה הזו, אבל פגשתי המון ילדים עם בליטה על המצח שהתעלמו ממנה וסיימו על הרצפה.

5. אנחנו במאה ה-21. יש אקונומיקה לשירותים, סבון לכלים, שמפו לספות, מרכך לרצפה, שפריצר לחלונות, משחה מיוחדת לכיור, מטליות משוכללות לברזים, מברשת לאבק, מסיר אבנית, טריקים יעילים לניקוי המיקרוגל, מטהר אוויר בריח אוקיינוס ורובוט ששואב את כל הבית לבד. אבל אין עדיין שום כלי שמצליח לנקות את הפירורים שנאגרו בטוסטר.

6. המלצות השף: לפחות שלושה ימים מרגע שסיימתם לשטוף את הבית, אל תגישו לשולחן פסטה, אורז, פירה, קורנפלקס עם חלב, גבינות, חביתה, ביצה קשה, סלט ירקות או טחינה. יודעים מה? פשוט תאכלו בחוץ.

7. הורים שאומרים "בוא, אני אעזור לך לסדר את החדר" משקרים בעיקר לעצמם, כי אפילו הילדים שלהם מבינים שהם פראיירים. במקרה הטוב אתם תסדרו בזמן שהאוצר שלכם עושה כאילו הוא עוזר. במקרה הפחות טוב אתם תסדרו בזמן שהאוצר שלכם עסוק בליצור בלגן חדש. במקרה הגרוע את תסדרו בזמן שהאוצר שלכם הולך לטפל בחדר שלכם. אבל בשום תרחיש הוא לא מסדר בזמן שאתם עוזרים לו.

8. יש דרך להפוך את מטלות הבית לאירוע רומנטי. אנחנו למשל בחרנו יום, השכבנו את הילד מוקדם, שתינו קצת יין, ומכיוון שהציעו לנו לגוון במיטה, התיישבנו בחדר וקיפלנו יחד כביסה.

9. מתישהו תצטרכו לשאול את עצמכם איך קרה שהעוזרת שמגיעה פעם בשבוע מפחידה אתכם עד כדי כך שאתם ממהרים לסדר את הבית, לטאטא, לנגב אבק, לשאוב, לקפל כביסה, לשטוף כלים, לעשות קניות, לדאוג שיהיה קפה שהיא אוהבת ולהתחבא כשהיא מגיעה כדי שלא תחטפו ממנה על הלכלוך.

10. ועכשיו ברצינות: איך לעזאזל מנקים את הפירורים מהטוסטר?

***

אהבתם את הפוסט? יש עוד הרבה כאלה:

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.