תגיות

, , , , , , , , ,

יום כיף בים

שבועיים של חול בבית. יום כיף בים

<

p style="text-align:justify;">1. קיץ זה ים. וים זה חול. אפשר לרוץ, להסתער על הגלים ולהרגיש שוב צעירים ויפים והרפתקנים. אבל אחר כך, כשכבר יוצאים מהים ומתנגבים, החול לא מתנקה בשום צורה, ובסוף יש שבועיים חול על הספות.
2. קיץ זה לילה בשטח, רק אנחנו והילד. ומספרים סיפורים אל תוך הלילה. וצוחקים, ושרים סביב מדורה, וסופרים כוכבים. ופתאום מבינים כמה מעט צריך כדי להיות מאושרים. ואז נזכרים שלא הבאנו שום דבר נגד היתושים, והבונדינג המושלם הזה, המלא אהבה ואושר וההסתפקות במועט, הופך לקטסטרופה. כי היתושים האלה הם כמו לוחמי קומנדו – כלום לא עוצר אותם.
3. קיץ זה נופש. ונופש זה לקחת פסק זמן מהכול, לשכוח מהעבודה, לבלות זמן איכות עם הילדים ולחכות שהגיהינום הזה יסתיים כבר ונוכל לחזור לשגרה.
4. קיץ זה ארטיק. וארטיק זה טעמים מופלאים של ילדוּת. אבל ארטיק זה מטפטף, ומטפטף זה דביק, וזה נמרח לילד על הבגדים ועל הפנים, והוא בוכה, ואיפה המגבונים המסריחים האלה, ויא אלוהים, איזה חום, בוא כפרה, אני אקנה לך עוד ארטיק, רק תפסיק לבכות.

<

p style="text-align:justify;">>>>רוצים עוד עשרה משפטים?
>>>10 משפטים שצריך לדעת על ילדים וכלבים
>>>10 משפטים על ילדים ואהבה אמיתית
>>>10 משפטים שגם אתם כנראה תגידו
>>>10 משפטים שרק רווקים יכולים להגיד
>>>10 משפטים שצריך לדעת על מילואים

5. קיץ זה ללכת יחף לפחות פעם אחת בכל שנה על אספלט רותח, כדי לדעת כמה חם באמת.
6. קיץ זה נסיעת חובה לאצ'קלונה. אבל אז מגיעים, אוכלים גלידה ועומדים בתור ארוך ומתיש, רק כדי להתגלש לתוך בריכה מלאה בשתינה של ילדים.
7. קיץ זה מזגן. וברור שהוא מקפיא את הבית – בשביל זה קניתי אותו. בחום הזה אני אוהב אותו הרבה יותר ממה שאני אוהב את אשתי והילד.
8. קיץ זה שרב. והיום הופך למעיק, ודביק, ומגעיל. והילד יוצא מהגן ומתעקש לחבק אותי, ודווקא היום הוא רוצה עוד חיבוקי כי הוא מאוד התגעגע, והוא נתלה עליי, וכל מה שאני מצליח לחשוב עליו זה המזגן מהסעיף הקודם.
9. קיץ זה סנדלים. ובחייאת, איך זה שכפות רגליים של ילדים כל כך מסריחות אחרי חצי יום בסנדלים. במה מאמנים אותם בגן?
10. קיץ זה מבאס, אבל בסוף הוא נגמר. יהיה את השלב שבו תגלו שהפכתם ממשפחה בורגנית ואוהבת לחמישיית הגמר של האח הגדול. תהיו זועפים, ומרירים ותחפשו סיבות לריב. אל תדאגו, קחו אוויר, עוד שנייה יהיה כאן קריר יותר. ווינטר איז קאמינג.

הטור פורסם לראשונה במגזין "הורים וילדים"

***

<

p style="text-align:center;">אהבתם את הפוסט? יש עוד הרבה כאלה:

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.