תגיות

, , , , ,

זה מעייף להיות הורה

זה מעייף להיות הורה

1. זה מעייף להיות הורה לתינוק שרק נולד – הוא מתעורר בוכה בלילה, והוא מתעורר בוכה ביום, ויש לו גזים, ויש לו חום, והוא רעב וצמא וכואב לו משהו, אבל הוא לא יודע להסביר מה כואב.2. זה מעייף להיות הורה לילד בן שנתיים – הוא בדיוק בגיל האיום הזה שבו יש לו התקפי זעם, והוא מתרגז, וצועק, ומשליך דברים, וצריך להתמודד איתו ולהרגיע אותו כל הזמן.

3. זה מעייף להיות הורה לילד בן ארבע – הוא רוצה שישחקו איתו, ושיספרו לו סיפור, ושיתייחסו אליו, ושיעניקו לו תשומת לב. יש לו פיפי וקקי, והוא זקוק לעזרה, וצריך לקחת אותו לגן ולפארק ולבריכה ולים.

רוצים עוד 10 משפטים?
>>>10 משפטים שצריך לדעת על ילדים וכלבים
>>>10 משפטים על ילדים ואהבה אמיתית
>>>10 משפטים שגם אתם כנראה תגידו
>>>10 משפטים שרק רווקים יכולים להגיד
>>>10 משפטים עליהם ועלינו

4. זה מעייף להיות הורה לילד בן שש – הוא מתחיל ללמוד, והוא רוצה שתיקחו אותו לחבר, ותחזירו אותו, וחייבים לוודא שהוא הכין שיעורים, ושהתיק מוכן, ושיש לו כריך למחר, ושהוא אכל צהריים וערב, ושילך כבר לישון.

5. זה מעייף להיות הורה לילד בן עשר – הוא רוצה ללכת לשחק בחוץ, ויש לו חוג שצריך להסיע אותו אליו, ולבדוק שהוא לומד, ושהוא תלמיד טוב, ושהוא מתנהג יפה, ושהחדר שלו מסודר.

6. זה מעייף להיות הורה לילד בן 13 – הוא נהיה חצוף, ורוצה לצאת עם חברים. הוא חוזר מאוחר, ומבקש כסף לבגדים ולתיק ולאייפד, כי לכולם יש. והוא רוצה לעשות תספורת מוזרה, ועגיל בגבה ולמי יש כוח להתווכח איתו בכלל?

7. זה מעייף להיות הורה לילד בן 16 – כי יש לו דייט הערב, אז הוא משתלט על המקלחת, ומחכים לו ערים עד שתיים בלילה, והוא לא זמין ו"וואי וואי, חכי שהוא יחזור – הוא יהיה מקורקע חודש". ואז הוא חוזר, ומסתבר שנשבר לו הלב, אז הוא הולך לישון.

8. זה מעייף להיות הורה לחייל. כי לא משנה איפה הוא – תמיד יש סיבה לדאוג. מה הוא אכל? מה הוא שתה? איך הוא מסתדר? אז לא ישנים, וממתינים לטלפון, ואז הוא חוזר לסוף שבוע, גונב משהו לאכול ונעלם עם חברים שלו. ואתם נשארים עייפים.

9. זה מעייף להיות הורה לבחור אחרי צבא – הוא מתלבט לאן לטוס ומה ללמוד ואיפה לגור. ואתם רוצים אותו קרוב, אבל רוצים גם שיגדל ויצמח, וזה מלחיץ לראות את הילד שלך מחפש את עצמו, כי מה יקרה אם הוא לא ימצא?

10. זה מעייף להיות הורים.


***

אהבתם את הפוסט? יש עוד הרבה כאלה:

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.