תגיות

, , , , , ,

 

13221477_934789969966831_1726999273570257923_n

יש גם רגעים יפים בהיריון

1. אין דבר כזה ״אנחנו בהיריון״. כל עוד גברים לא מסתובבים עם בטן עצומה, לא מתמודדים עם צרבות, לא סובלים מגלי חום ולא נאבקים בהורמונים מרושעים – אין שום סיבה שהם יקבלו יותר מדי קרדיט.

2. ה״אני אוכלת בשביל שניים״ הוא קונספירציה נשית בינלאומית, שמאפשרת למיליארדי אימהות לפרק עוד קרטון של גלידה בלי ייסורי מצפון ובלי לחשוש מהשמנה.

3. היריון הוא הרגע שבו כל הגבולות הקולינריים נפרצים. בגלל זה משפט כמו ״מאמי, אתה יכול להכין לי פנקייק עם שקדי מרק ולבזוק לי קצת עמבה מעל", מתקבל כבקשה שגרתית. 

4. אין שום סרגל מאמצים שמכין הורים לרגע שאחרי הלידה. ההיריון, למרות שהוא נמשך תשעה חודשים, הוא אפילו לא הטירונות. למעשה, למרות כל הקשיים שהוא טומן בחובו, הוא שווה ערך אולי לגיוס בבקו"ם. לכן, אל תופתעו כשהמציאות מתרסקת בפרצופכם. תנשמו עמוק ותזכרו שכמו בצבא, כך גם באזרחות – קשה יש רק בלחם, וגם אותו אוכלים.

רוצים עוד 10 משפטים?

• 10 משפטים על ילדים ועייפות
• 10 משפטים שצריך לדעת על ילדים וכלבים
• 10 משפטים על ילדים ואהבה אמיתית
• 10 משפטים שגם אתם כנראה תגידו
• 10 משפטים שרק רווקים יכולים להגיד
• 10 משפטים עליהם ועלינו

 

5. המילה הכי לא סקסית בכל מה שקשור לכניסה להיריון היא "ביוץ". יכול להיות שאם האקדמיה תמצא חלופה טובה יותר נהיה עדים ל״בייבי בום״ ישראלי.

6. אוי, איך הוא בועט. הוא בטוח יהיה כדורגלן. נכון, בדיוק כמו האבא הבטטה שלו, שלא עשה שום פעילות פיזית חוץ מלזרוק את הזבל כבר ארבע שנים. אגב, גם על האבא אמרו שהוא יהיה כדורגלן, אבל מאז כיתה א' הוא תמיד נבחר אחרון לשחק וויתר מוקדם על הקריירה שייעדו לו.

7. טיפ לגברים: מהשנייה שאתם מגלים שבת הזוג שלכם בהיריון, יש רק תשובה אחת שאתם יכולים לענות לה, לא משנה מה האירוע: ״טוב מאמי״.

8. מה זה משנה אם זה בן או בת. העיקר שיהיו בריאים. ואם אפשר שיהיו יפים. ולא יזיק שיהיו מחוננים. וגם עדיף שיגיעו עם כריזמה. ושיהיו טובים במתמטיקה. ושתהיה להם דיקציה מושלמת. ושיהיה להם כישרון לשפות. ושיהיה להם מבנה גוף אתלטי, הרי סבתא שלי הייתה אצנית אז יש להם אחלה גנים. אבל העיקר שיהיו בריאים.

9. זה נהדר לדבר עם העובר שבבטן, אבל חשוב שתדעו: זו הפעם האחרונה שבה הוא יקשיב לכם בלי לענות או להתווכח.

10. "ילד הוא המתנה הכי גדולה שהטבע יכול לתת". זה נכון. אבל צריך לזכור שהטבע נתן לנו גם יערות, מפלים, אוקיינוסים, דובדבנים, פסיפלורה, נתח קצבים וקמומיל. חוץ מזה, חכו לרגע שבו המתנה שלכם יגיד לכם שהוא לא סובל אתכם. תזכרו להודות אז לטבע.

***

אבטיפוס – גם בפייסבוק